Pályázati felhívás - Autószerelő műhely eszközbeszerzése

A Tatabányai Szakképzési Centrum pályázatot hirdet Géza Fejedelem Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája tagintézménye "Autószerelő műhely eszközbeszerzése" tárgyban.

A pályázati anyag az alábbi linkekről elérhető:

Felhívás (docx)

Felhívás (pdf)

Benyújtás határideje: 2018. március 2.  12:00.

Pályázati felhívás - Szerszámgépek javítása és karbantartása

A Tatabányai Szakképzési Centrum pályázatot hirdet Géza Fejedelem Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája tagintézménye "szerszámgépek javítása és karbantartása" tárgyban.

A pályázati anyag az alábbi linkekről elérhető:

Felhívás (docx)

Felhívás (pdf)

Kérjük adója 1%-ával támogassa az esztergomi GÉZA FEJEDELEM ISKOLAI ALAPÍTVÁNYT!

Adószám: 18611083-1-11

Közhasznú szervezetként többek között a célunk:

• az ipari szakképző iskola diákjainak tanulását, fejlődését támogassa
  • az iskola és szülők kapcsolattartását segítse
  • hátrányos helyetű tanulók társadalmi esélyegyenlőségét elősegítse

Címünk:

2500 Esztergom, Budai Nagy Antal u. 24.

Számlaszám: OTP Bank, 11740054-20058311

Érettségi jelentkezés - információk

Tisztelt Érettségire Jelentkezők!

Elérkezett ismét az érettségire jelentkezés időszaka. Mint eddig is tettük idén is a 2017/2018-as tanévben megkezdjük a jelentkezések rögzítését. Jelentkezés határideje 2018. 02.15.

Szerszámgépek javítása és karbantartása – Pályázati anyag! - A beadási határidő 2018.02.06. 10:05-kor véget ért

A Tatabányai SZC Géza Fejedelem Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája pályázati felhívást tesz közzé szerszámgépek javítása és karbantartása tárgyban. Figyelem: a potenciális ajánlattevők figyelmesen olvassák el a komplett pályázati anyagot, a csatolandó dokumentumok pontosságára, valamint a formai követelményekre való tekintettel. A pályázati anyag tartalmazza mellékletként a műszaki dokumentációt is. A felmérésre és helyszíni megtekintésre való lehetőség időpontjai is megtekinthetőek a dokumentumban.

Pályázati anyag letöltése

Ingyenes, felnőttoktatásban induló képzések

A TSZC Géza Fejedelem Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája felnőttoktatásban, esti tagozaton felvételt hirdet az alábbi szakmákban februári kezdéssel:

Szakma megnevezése OKJ Képzés időtartama Jelentkezés feltétele
Asztalos 34 543 02 2 év 8 osztály
Karosszérialakatos 34 525 06 2 év 8 osztály
Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő 34 582 09 2 év 8 osztály

A képzések a legfeljebb egy OKJ-s szakmával rendelkezők számára ingyenesek, felső korhatár nincs!

Az iskolában csak az elméleti képzés folyik, a gyakorlati oktatás külső vállalkozóknál valósul meg tanulószerződés keretében.

Jelentkezni hétköznap 8 és 15 óra között lehet az iskolában, vagy az alábbi jelentkezési lap Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre való elküldésével. További információkat Tirner Gabriella iskolatitkár nyújt a (33) 510-000- ás telefonszámon.

Pfluger Zoltánnétól, mindenki Gabi nénijétől, nyugalmazott igazgatóhelyettesünktől búcsúzunk

gabika 1

Rendkívüli pedagógiai érzékének, empátiájának köszönhetően diákjai nem csak tanárukként tisztelték, de bizalmukba is fogadták, problémáikkal is hozzá fordultak.

Dolgozott a kollégium igazgatójaként, majd az iskola igazgatóhelyetteseként segítette a munkát sok éven át.

2014-től mesterpedagógus, szakértő.

Egész pedagógiai pályafutása, nevelő-oktató munkája példa értékű, szakmaisága kiemelkedő.

Úgy érezzük, hogy iskolánk volt, - immár nyugdíjas – tanára, vezetője pályája során tanúsított magatartásával követendő példát állított fiatalabb kollégái és tanítványai elé. Szakmai és emberi magatartása elismerést érdemel.

Emlékét szeretettel őrizzük!

26794226 10214860904220167 275256395 n

Tehergépkocsi-vezető INGYENES képzés akár fél év alatt !!!

Gyere, jelentkezz és tanulj a TSZC Géza Fejedelem Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájában!kamion

Fél éves ingyenes OKJ-s képzéssel keresztfélévben 2018. februárjától iskolai rendszerű képzés keretében (felnőttoktatásban az esti oktatás munkarendje szerinti formában) megszerezheted a

35 841 02 Tehergépkocsi-vezető szakképesítést,

cid:<a href=

Kedves Szülők!

Az esztergomi Géza Fejedelem Ipari Szakgimnázium idén indult Sportiskolai tagozatának tapasztalatairól, működéséről és a 2018/2019-es tanévre vonatkozó terveiről tart beszámolót Kovács Tamás az iskola igazgatója, melyre sok szeretettel meghívunk Benneteket.

Időpont/Helyszín:  2017. október 13. (péntek) 17:30 Futball Centrum. (2500 Esztergom, Budai Nagy Antal utca 24.)
TÉMÁK:

• A sportiskolai tagozat bemutatása és az eddigi tapasztalatok
  • A felvételi eljárás
  • 2018/2019-es tanévre, illetve hosszú távú tervek
  • A Futball Club Esztergom és az iskola együttműködése

Amennyiben kérdés merülne fel, kérjük az alábbi telefonszámon keressetek bennünket:
Üdvözlettel:
FC Esztergom