Szülői értekezlet - információk


A 2017. szeptember 27-i szülői értekezlet a 9. évfolyamban tanulók szülei számára 15:30-kor igazgatói tájékoztatóval kezdődik az iskola ebédlőjében. Ezt követően 16 órakor minden évfolyam számára az osztályfőnökök folytatják az értekezletet az alábbi beosztás szerint:

osztály

szakma/ágazat

osztályfőnök

Terem (emelet)

9.a

Sport és szépészet szakgimnázium

Sölösi László F.

34. (földszint.)

10.a

Gépgyártástechnológia+szépészet szakgimnázium

Szocskáné Bukaresti Margit

64. (II. emelet)

11.a

Gépgyártástechnológia+ szállítmányozás szakközép

Meszesné Madarász Csilla

56. (II. emelet)

12.a

Gépgyártástechnológia+ szállítmányozás+szakközépiskola 13.

Bokros Judit

59. (II. emelet)

1b/9.

hegesztő+gépi forgácsoló

Tamáshidy Viktória

24. (földszint)

1c/9.

szociális gondozó+karosszérialakatos

Kéninger Judit

23. (földszint)

1d/9.

asztalos+villanyszerelő

Czifra Sándor

67. (II. emelet)

1e/9.

festő, mázoló, tapétázó+ szerszámkészítő

Gróf Orsolya

40. (I. emelet)

SZH/1.a

Asztalosipari szerelő

Filep Andrea

35. (földszint)

SZH/2.a

Asztalosipari szerelő

Bognár Attila

65. (II.emelet)

2b/10.

gépi forgácsoló + szerszámkészítő

Gerencsér Viktória

22. (földszint)

2c/10.

hegesztő + karosszérialakatos

Pongrácz Sándor

39. (I. emelet)

2d/10.

asztalos + festő, mázoló, tapétázó

Rózsár Péter

49. (I.emelet)

2e/10.

szociális gondozó+villanyszerelő

Schmera Ákos

38. (I.emelet)

3b/11.

hegesztő + karlak + kp. fűtés szerelő

Szilágyi Diána

26. (földszint)

3c/11.

asztalos + festő + gépi forgácsoló

Vincze Angelika

66. (II. emelet)

3d/11.

asztalos + festő + gépi forg.

Engelbrecht Károly

50. (I. emelet)

KSZ/11.

gépi forgácsoló+szerszámkészítő

Körösladányi László

55. (II. emelet)

KSZ/12.

gépi forgácsoló+szerszámkészítő

Zeller László

47. (I. emelet)

osztály

szakma/ágazat

osztályfőnök

Terem (emelet)

9.a

Sport és szépészet szakgimnázium

Sölösi László F.

34. (földszint.)

10.a

Gépgyártástechnológia+szépészet szakgimnázium

Szocskáné Bukaresti Margit

64. (II. emelet)

11.a

Gépgyártástechnológia+ szállítmányozás szakközép

Meszesné Madarász Csilla

56. (II. emelet)

12.a

Gépgyártástechnológia+ szállítmányozás+szakközépiskola 13.

Bokros Judit

59. (II. emelet)

1b/9.

hegesztő+gépi forgácsoló

Tamáshidy Viktória

24. (földszint)

1c/9.

szociális gondozó+karosszérialakatos

Kéninger Judit

23. (földszint)

1d/9.

asztalos+villanyszerelő

Czifra Sándor

67. (II. emelet)

1e/9.

festő, mázoló, tapétázó+ szerszámkészítő

Gróf Orsolya

40. (I. emelet)

SZH/1.a

Asztalosipari szerelő

Filep Andrea

35. (földszint)

SZH/2.a

Asztalosipari szerelő

Bognár Attila

65. (II.emelet)

2b/10.

gépi forgácsoló + szerszámkészítő

Gerencsér Viktória

22. (földszint)

2c/10.

hegesztő + karosszérialakatos

Pongrácz Sándor

39. (I. emelet)

2d/10.

asztalos + festő, mázoló, tapétázó

Rózsár Péter

49. (I.emelet)

2e/10.

szociális gondozó+villanyszerelő

Schmera Ákos

38. (I.emelet)

3b/11.

hegesztő + karlak + kp. fűtés szerelő

Szilágyi Diána

26. (földszint)

3c/11.

asztalos + festő + gépi forgácsoló

Vincze Angelika

66. (II. emelet)

3d/11.

asztalos + festő + gépi forg.

Engelbrecht Károly

50. (I. emelet)

KSZ/11.

gépi forgácsoló+szerszámkészítő

Körösladányi László

55. (II. emelet)

KSZ/12.

gépi forgácsoló+szerszámkészítő

Zeller László

47. (I. emelet)