Ingyenes, felnőttoktatásban induló képzések

A TSZC Géza Fejedelem Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája felnőttoktatásban, esti tagozaton felvételt hirdet az alábbi szakmákban februári kezdéssel:

Szakma megnevezése OKJ Képzés időtartama Jelentkezés feltétele
Asztalos 34 543 02 2 év 8 osztály
Karosszérialakatos 34 525 06 2 év 8 osztály
Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő 34 582 09 2 év 8 osztály

A képzések a legfeljebb egy OKJ-s szakmával rendelkezők számára ingyenesek, felső korhatár nincs!

Az iskolában csak az elméleti képzés folyik, a gyakorlati oktatás külső vállalkozóknál valósul meg tanulószerződés keretében.

Jelentkezni hétköznap 8 és 15 óra között lehet az iskolában, vagy az alábbi jelentkezési lap Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre való elküldésével. További információkat Tirner Gabriella iskolatitkár nyújt a (33) 510-000- ás telefonszámon.