Érettségi után - Légy gépi forgácsoló vagy szerszámkészítő 2 év alatt!


berthold 1A TSZC Géza Fejedelem Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája felvételt hirdet 2018. szeptemberében nappali tagozaton induló gépi forgácsoló és szerszámkészítő képzésekre.

A gépi forgácsoló és szerszámkészítő szakma iskolánk legsikeresebb képzései közé tartoznak. Az ezeken a szakmákon tanuló diákjaink az utóbbi években rendszeresen az ország legjobbjai között végeztek a Szakma Sztár versenyen. Az itt végzett tanulók garantáltan versenyképes fizetéssel tudnak elhelyezkedni a környék ipari vállalatinál.

A jelentkezés feltétele:

• Érettségi (érettségi hiánya esetén legalább 10 elvégzett osztály)
• A jelentkező nem rendelkezhet szakmai végzettséggel
• 1995. január 1. utáni születési dátum

Amit kínálunk:


• Nappali munkarendre vonatkozó kedvezmények
• Tanulmányi ösztöndíj gépi forgácsoló szakma esetén
• Gépi forgácsoló szakma elvégzését követően továbbtanulási lehetőség CNC gépkezelő képzésen
• Versenyképes szakma
• Garantált elhelyezkedési lehetőség

Jelentkezni hétköznapokon 8 és 15 óra között az iskolatitkárnál lehet, vagy az alábbi jelentkezési lap Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre való küldésével. További információk Tirner Gabriellánál elérhetők a (33) 510-000-ás telefonszámon.