Érettségi 2 év alatt esti tagozaton

A TSZC Géza Fejedelem Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája felvételt hirdet  - az iskolarendszerű képzésben megszerzett - szakmai bizonyítvánnyal rendelkezők számára, 2 éves érettségit nyújtó képzésre.

A képzés felnőttoktatásban esti tagozaton 2018 szeptemberében indul.

A szakiskolát végzettek középiskolája a tanulókat a négy kötelező vizsgatárgy érettségijére készíti fel. Ötödik tantárgyat nem kell választani, mert a szakiskolában szerzett államilag elismert szakképesítést középszintű szakmai érettségi vizsgának kell elismerni.

A felnőttoktatásban induló esti tagozatos képzésről:

• Felső korhatár nélkül teljesíthető.
  • Munka mellett is végezhető.
  • A tanórák heti 2 alkalommal hétköznap délután zajlanak.
  • Az esti tagozatra vonatkozó kedvezmények igénybe vehetők (diákigazolvány, családi pótlék 20 éves korig).

Jelentkezni hétköznap 8 és 15 óra között lehet az iskolában, vagy az alábbi jelentkezési lap Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre való elküldésével. További információkat Tirner Gabriella iskolatitkár nyújt a (33) 510-000- ás telefonszámon.