Kedves Pályaválasztó diákok! Tisztelt Szülők!

Rendkívüli lehetőség!

Ragadjátok meg most a jövőtök kulcsát, mert iskolánkban most számos ajtót nyithattok vele! Ajánljuk figyelmetekbe a mellékelt listát, amelyen tájékozódhattok, hogy mely technikumi illetve szakképzési lehetőség érhető még el az induló 9. osztály számára! Ne maradjatok le róla, hiszen a felvételi létszámaink végesek és a jelentkezés sorrendjében történik, annak elfogadása.

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy biztassák gyermekeiket és mutassunk Nekik együtt utat, hogy ők lehessenek a jövő hősei és az elkövetkezendő idők sztárjai!

ESZC Géza Fejedelem Technikum és Szakképző Iskola

tájékoztató rendkívüli felvételi eljárásról

Szabad helyek kilencedik osztályban - Rendkívüli felvételi eljárás

Az ESZC Géza Fejedelem Technikum és Szakképző Iskola rendkívüli felvételi eljárást indít a következő tanév kilencedik évfolyamában az alábbi ágazatokon / szakmákon:

Ágazat / Szakma megnevezése Képzés típusa
Gépészet ágazat / Gépgyártástechnológiai technikus technikum
Sport ágazat /     Sportedző technikum
Rendészet és közszolgálat ágazat /Közszolgálati ügyintéző technikum
Egészségügy ágazat     /       Gyakorló ápoló technikum
Festő, mázoló, tapétázó szakképző
Szociális ápoló és gondozó szakképző
Karosszérialakatos szakképző
Szerszám- és készülékgyártó szakképző
Hegesztő szakképző
Gépi és CNC forgácsoló szakképző

A felvétel a megadott keretszámig a jelentkezés sorrendjében történik.

Jelentkezési lap a linkre kattintva letölthető.

Jelentkezni személyesen Némethné Bartl Katalin iskolatitkárnál lehet az iskolában, emailben: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.   A jelentkezéssel kapcsolatban további információ az alábbi telefonszámon kaphat: 06 70 684-8721