Ajánlati felhívás

1. Az ajánlatkérő neve, címe, telefon, száma:

Tatabányai Szakképzési Centrum

székhely: 2800 Tatabánya, Fő tér 4.

Telefon: 20/370-90-33

kapcsolattartó: Berczellyné Nagy Marianna főigazgató

1. A beszerzés tárgya, mennyisége:

Tatabányai Szakképzési Centrum Géza Fejedelem Szakképző Iskolájatantermeinek tisztasági festése, vizesblokkok komplett felújítása.

A teljesítés helye: 2500 Esztergom, Budai N. A. u. 24.

1. A teljesítés tervezett határideje

2016. július 31.

1. A beszerzés tárgyára vonatkozó részletes kiírás:

Műszaki tartalom:

1. Tisztasági festés: a felület összesen: 820 m2

1. Festés előtt: bútorok, burkolatok takarása

2. Felület előkészítése. Kaparás, Javítás, glettelés, csiszolás stb.; tagolatlan, festett felületen, 1,5 mm vastagságban

3. Diszperzit. Két rétegben.

4. Takarítás

1. Vizesblokkok felújítása:

1. falburkolat javítása, pótlása: 12 m2

2. padlóburkolat javítás, pótlása: 14 m2

3. új válaszfalak (Ytong, 10 cm vtg., glettelve, festve): 50 m2

4. új beltéri ajtók beépítése 10-es válaszfalba: 9 db

5. tolózár elhelyezése: 9 db

6. beltéri ajtóhoz hagyományos zárszerkezet kompletten (címke, zár, kilincs): 15 db

7. WC ülőke: 20 db

8. öblítőtartály, szelepek cseréje: 20 db

9. kézmosó csaptelepek cseréje: 18 db

10. mosdó szifonok cseréje: 18 db

Az ajánlat elkészítéséhez a helyszíni bejárás biztosított (Juhász István, tel.: 70/349-9342).

1. Az ajánlattételi határidő:

2016. június 30. 11 h

1. A borítékbontás időpontja, illetve az ajánlattétel benyújtásának helye:

2016. június 30. 11 h,

Tatabányai Szakképzési Centrum, 2800 Tatabánya, Fő tér 4. (Megyeháza) I. emelet 130. szoba

1. A pénzügyi ellenszolgáltatás feltételei:

Ajánlatkérő egy db. (vég)számlát fogad be, az elkészült teljesítés igazolás alapján. Megrendelő kifizetést csak a megfelelő összeggel megállapított, az aláírásra jogosultak által hitelesített számla alapján 30 napos fizetési határidővel teljesít. A számlát Vállalkozó a hatályos jogszabályok által előírt tartalmi és formai követelményeknek megfelelően köteles benyújtani.

A szabálytalan számla kiállítás miatti késedelmes teljesítés esetén késedelmi kamat megfizetésére az ajánlatkérő nem kötelezhető.

A késedelmi kamat mértéke a mindenkori jegybanki alapkamattal egyenlő mértékű.

Ajánlatkérő a Vállalkozó részére előleget nem folyósít.

Az áraknak tartalmazniuk kell a vállalkozó összes költségét, külön költség (pl. kiszállási díj, rendelkezésre állási díj stb.) felszámítására nincs lehetőség.

1. Az ajánlatok elbírálásának szempontjai:

Nettó ár + ÁFA = bruttó ár összegben kell meghatározni

1. Az ajánlattevő nyilatkozata, hogy Ő és alvállalkozója

• nem állnak végelszámolás, ellene indított csődeljárás vagy felszámolási eljárás alatt;

• tevékenységét nem függesztette fel, vagy akinek tevékenységét nem függesztették fel;

• gazdasági, illetőleg szakmai tevékenységével kapcsolatban jogerős bírósági ítéletben megállapított bűncselekményt nem követett el,

• egy évnél régebben lejárt adó-, vámfizetési vagy társadalombiztosítási járulékfizetési kötelezettséggel – a letelepedése szerinti ország vagy az ajánlatkérő székhelye szerinti ország jogszabályai alapján –nem rendelkezik, kivéve, ha megfizetésére halasztást kapott;

• munkaügyi bírsággal vagy az adózás rendjéről szóló törvény szerinti mulasztási bírsággal sújtott jogszabálysértést nem követett el;

• a büntető törvénykönyv szerinti bűnszervezetben részvétel – ideértve bűncselekmény bűnszervezetben történő elkövetését is – vesztegetés, vesztegetés nemzetközi kapcsolatokban, az európai közösségek pénzügyi érdekeinek megsértése, illetve pénzmosás bűncselekményt, vagy személyes joga szerinti hasonló bűncselekményt nem követett el;

• a szolgáltatás nyújtásához a letelepedése szerinti országban előírt engedéllyel, jogosítvánnyal, illetőleg előírt szervezeti, kamarai tagsággal rendelkezik;

• az ajánlatkérő székhelye szerinti önkormányzati adóhatóság által nyilvántartott, egy évnél régebben lejárt adófizetési kötelezettséggel nem rendelkezik, kivéve, ha megfizetésére halasztást kapott.

1. Az eredményhirdetés időpontja, helye:

Az eljárás eredményéről 5 munkanapon belül elektronikus úton értesítjük az ajánlattevőket.

1. Általános előírások:

1. A meghirdetett ajánlatkérés tárgyalás nélküli, amelyen megfelelő gyakorlattal és referenciával rendelkező gazdálkodó szervezet részt vehet.

2. Ajánlatkérő az ajánlatok beadási határideje előtt 3 nappal módosíthatja a pályázati anyagot.

3. Ajánlatkérő egy alkalommal teljes körben hiánypótlási lehetőséget biztosít.

4. Az ajánlatok összeállításával és benyújtásával kapcsolatos összes költség Ajánlattevőt terheli.

5. A nyertes pályázó visszalépése esetén a második legkedvezőbb ajánlattevővel köt szerződést az Ajánlatkérő, amennyiben azt az eredményhirdetéskor meghatározta.

6. A postán feladott ajánlatot az Ajánlatkérő csak akkor tekinti határidőn belül benyújtottnak, ha annak kézhezvételére az ajánlattételi határidőig sor kerül.
    Az ajánlat illetve az azzal kapcsolatos postai küldemény elvesztéséből eredő kockázat az Ajánlattevőt terheli.

Az ajánlatot zárt borítékban, 2 (1 eredeti, 1 másolat) példányban – az eredeti példány egyértelmű megjelölésével – kell benyújtani. A borítékon az ajánlat tárgyát

Tatabányai Szakképzési Centrum Géza Fejedelem Szakképző Iskolája tantermeinek tisztasági festése, vizesblokkok komplett felújítása.

kérjük feltüntetni.

Ajánlatkérő fenntartja magának a jogot, hogy nem hirdet eredményt.

Az ajánlattevői nyilatkozat az alábbi hivatkozásról elérhető:

Tatabánya, 2016. június 23.

Tatabányai Szakképzési Centrum

képviseletében