Februári szülői értekezlet - információk

A 2017. február 1-én 16 órakor az alábbi termekben várják az osztályfőnökök a kedves szülőket:

Osztály Szakma Osztályfőnök Tanterem / emelet
9.a  Gépgyártástechnológia+ szépészet szakgimnázium Sölösi László 64. terem (II.emelet)
10.a Gépgyártástechnológia+ szállítmányozás szakközép Meszesné
Madarász Csilla
56. terem ( II. emelet)
11.a  Gépgyártástechnológia+ szállítmányozás szakközép Bokros Judit 67. terem (II. emelet)
12.a Gépgyártástechnológia+ szállítmányozás szakközép Kéninger Judit 59. terem (II. emelet)
1b/9. Szerszámkészítő + gépi forgácsoló Gerencsér Viktória 22. terem (földszint)
1c/9. Hegesztő+karosszérialakatos Pongrácz Sándor 24. terem (földszint)
1d/9. Asztalos+festő, mázoló, tapétázó  Rózsár Péter 26. terem (földszint)
1e/9. Villanyszerelő+ szociális gondozó Schmera Ákos 23. terem ( földszint)
SZH/1.a Asztalosipari szerelő (HÍD) Czifra Sándor 55. terem ( II. emelet)
SZH/1.b Asztalosipari szerelő (HÍD) Bognár Attila 68. terem ( II.emelet)
2b/10. Hegesztő + karosszérialakatos + központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő Szilágyi Diána 40. terem ( I. emelet)
2c/10. Festő- asztalos- gépi forgácsoló Vincze Angelika 66. terem ( II. emelet)
3b/11. Szerszámkészítő- gépi forgácsoló Studtné Oláh Erika 49. terem
(I. emelet)
3c/11. Karosszérialakatos- hegesztő- központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő Tamáshidy Viktória 47. terem ( I. emelet)
3d/11. Asztalos- festő- kőműves Hunor József 39. terem ( I. emelet)
KH/2. Asztalosipari szerelő - lakástextil készítő (HÍD) Gróf Orsolya 65. terem ( II. emelet)
SZÉ/12/1. Szakiskolát végzettek szakközépiskolája Filep Andrea 38. terem (I. emelet)
SZÉ/12/2. Szakiskolát végzettek szakközépiskolája Bukaresti Margit 35. terem (földszint)
KSZ/11. Gépi forgácsoló + Szerszámkészítő Zeller László 31. terem (földszint)