Érettségi 2 év alatt ingyenesen – felnőttoktatásban is!

A TSZC Géza Fejedelem Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája felvételt hirdet a szakmai bizonyítvánnyal rendelkezők számára, 2 éves érettségit nyújtó képzésre.

A képzés nappali-, és felnőttoktatásban esti tagozaton 2017 szeptemberében indul.

A szakiskolát végzettek középiskolája a tanulókat a négy kötelező vizsgatárgy érettségijére készíti fel. Ötödik tantárgyat nem kell választani, mert a szakiskolában szerzett államilag elismert szakképesítést középszintű szakmai érettségi vizsgának kell elismerni.

A nappali képzésről:

• A képzésre az 1992. szeptember 1. után születettek jelentkezhetnek.
  • Iskolarendszerű oktatás hétfőtől péntekig.
  • A tanuló nappali tagozatra vonatkozó kedvezményekben részesül (diákigazolvány, családi pótlék).

A felnőttoktatásban induló esti tagozatos képzésről:

• Felső korhatár nélkül teljesíthető.
  • Munka mellett is végezhető.
  • A tanórák legfeljebb heti 3 alkalommal (hétköznap délután vagy hétvégén) zajlanak.
  • Az esti tagozatra vonatkozó kedvezmények igénybe vehetők (diákigazolvány, családi pótlék 20 éves korig).

Jelentkezni hétköznapokon 8 és 12 óra között az iskolatitkárnál lehet. További információk Sulyok Szilviánál elérhetők a (33) 510-000-ás telefonszámon.